Ing. Jiří Pazour

Správce kmene - specialista v obchodní oblasti

Odeslat

Pracovní náplň
Přidán osobní kontakt; Pracovní náplň: Vedení obchodních schůzek. Poskytování poradenství a služeb. Aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Práce v kanceláři i v terénu u klientů.
Požadujeme: Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, flexibilitu, znalost práce na PC uživatelsky
Nabízíme: Garantovanou fixní odměnu + provize, paušály, pružnou pracovní dobu, zázemí velké stabilní firmy, systém zaškolení a vzdělávání zdarma. Další profesní růst. Pracovní doba pružná dle domluvy.
Kontakt: osobní kontakt vždy v pátek od 8-10 hodin přímo na České pojišťovně, Gen. Svobody 38, Šumperk, ing.Pazour nebo pí.Bendová Pavlína (tel. 583390114) životopis s sebou nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail (jiri.pazour@ceskapojistovna.cz), vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na výběrové řízení.
Volné místo správce kmene - specialista v obchodní oblasti pro lokalitu Šumperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Správce kmene - specialista v obchodní oblasti

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Ing. Jiří Pazour
Ulice: Gen. Svobody 2790
Město: Šumperk
PSČ: 787 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Pazour
E-mail: jiri.pazour@ceskapojistovna.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Jiří Pazour