Vedoucí výroby, mistr

  • Mimoň

Pracovní místo ( Vedoucí výroby, mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme malá firma se sídlem v Mimoni zabývající se výrobou jednoúčelových strojů, CNC obrábění a zámečnictví.
Do našeho týmu sháníme Vedoucího výroby.

Náplň práce:
- řízení výroby, zabezpečení plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců
- zadávání prací pracovníků.
- dohled nad kvalitou výroby, dohled nad řádným vyplňování výrobních záznamů a výrobní dokumentace
- dohled a zabezpečování řešení závad strojního zařízení a vybavení
- zadávání nových výrobních procesů a nových technologii, dodržování BOZP a PO
- řešení nesrovnalostí ve výrobě
- vedení podřízených zaměstnanců
- aktivní spolupodílení na průběžné zlepšování výroby, kvality
- řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců a hodnotit jejich výkonnost a pracovní výsledky.

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- stravenky
- velmi dobré platové ohodnocení (nástupní mzda 28 000 - 35 000 Kč/měsíc)
- nástup ihned

požadujeme:
- minimální SŠ vzdělání v technického směru
- minimálně 10 let praxe ve výrobě na obdobné pozici
- zkušenost vedení lidí
- NJ na komunikativní úrovni podmínkou
- znalost čtení technické dokumentace a organizační schopnosti
- samostatnost a zodpovědnost

Prosím zasílejte své životopisy v českém a v německém jazyce na polak@gsztooling.cz

Místo výkonu práce: Potoční 143, Mimoň
Volné místo vedoucí výroby, mistr pro lokalitu Mimoň.