stavební tesař, truhlář - silničář

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( stavební tesař, truhlář - silničář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: cestmistrovství J.Hradec;
v letním období práce na údržbě mostů a ostatních silničních objektů - vpustě, propustky opěrné zdi; v zimním období zapojení do zimní údržby komunikací, údržba zeleně, popřípadě drobné truhlářské práce;
Požadavky:
vzdělání střední odborné nebo vyučení v oboru; řidičský průkaz sk.C, popř.E,T; platný profesní průkaz; zdravotní způsobilost pro práci v riziku; čistý trestní rejstřík; další průkazy vítány - motorová pila, řidič VZV, jeřábník, svářečské; praxe min. 5 let;
Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti; platové ohodnocení odpovídací nařízení vlády č. 564/2006 Sb.; pět týdnů dovolené - převážně v letním období; stravování formou stravenek či cestovních náhrad; hrubá mzda cca 16000,-; po zkušební době osobní příplatek;
NABÍDKY SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM zasílejte na email: brozko@susjk.cz
Volné místo stavební tesař, truhlář - silničář pro lokalitu Jindřichův Hradec.