fotograf

  • Telč

Pracovní místo ( fotograf ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fotograf v projektu Telč a jezuité.
Náplň práce:
dokumentace staveb, interiérů, mobiliáře a pořádaných akcí
drobné grafické práce
Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
zkušenosti v oboru
vlastní fotografické vybavení
zájem o fotografování a fotografickou techniku
výbornou znalost práce s grafickým programem (Zoner, Photoshop apod.)
řidičský průkaz skupiny B, řízení osobního vozu je nezbytné pro výkon profese
trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
flexibilitu a samostatnost
výborné komunikační schopnosti
Výhodou:
praxe v oboru památkové péče
zkušenosti s dokumentací mobiliárních fondů
Nabízíme:
platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 6. platová třída, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb.
dobrý pracovní kolektiv
pracovní poměr na poloviční úvazek s pružnou pracovní dobou
příspěvek na stravování
volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice
Předpokládaný nástup: 1. 6. 2016, popř. dohodou
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč
Zájemci o místo zašlou do 30. 4. 2016 do 16 hodin
strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe (včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail)
motivační dopis
portfolio (odkaz nebo s sebou k pohovoru)
doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii

na e-mail dostalova.jana@npu.cz nebo v obálce označené slovy Výběrové řízení - Fotograf na adresu:
Národní památkový ústav,
územní odborné pracoviště v Telči
personální oddělení
Hradecká 6
588 56 Telč

Na základě předložených dokladů proběhne výběrové říze