technická podpora / IT specialista / specialistka (L2)

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( technická podpora / IT specialista / specialistka (L2) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podpora uživatelů se zaměřením na vnitropodnikové aplikace. Testování aplikací a HW řešení. Analýzy a změny dat v MS SQL databázích. Dokumentace IT infrastruktury, řešení, návodů, manuálů, školení apod. Komunikativní vystupování, ochota učit se novým věcem, spolupracovat, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost, důslednost. Ochota práce přesčas, víkendy a svátky. Pokročilé zkušenosti s PC, přehled v oblasti softwaru (windows, windows server, MS Office, SQL server, VMware) , zkušenosti se správou stanic s Windows 7,8,10 a Windows server 2008, 2012 min. 3 roky, znalost Linuxu výhodou. Nabízíme: vzdělávání zaměstnanců(AJ, odborné znalosti, soft-skills, konference), firemní notebook a telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt telefonicky/e-mailem.
Volné místo technická podpora / it specialista / specialistka (l2) pro lokalitu Uherské Hradiště.