Autospol Čadek, s.r.o.

řidič MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme ŘPC, E
Volné místo řidič mkd pro lokalitu Přešťovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 04. 2016
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič MKD

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Autospol Čadek, s.r.o.
Ulice: 139
Město: Přešťovice
PSČ: 386 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Čadek
E-mail: pavel.cadek@autospolcadek.cz
Telefon: +420 602 271 596

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autospol Čadek, s.r.o.