UNEX a.s.

Kovář/ka kovacího lisu (provoz Olomouc)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc.
Náplň práce:
- strojní kování na kovacích lisech LZK
- ohřev materiálu v indukčních pecích
- výměna nářadí na strojích
Co po vás požadujeme:
- SOU strojírenského směru
- znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
- praxe v oboru výhodou
- dobrou fyzickou zdatnost, manuální zručnost
- zodpovědnost, spolehlivost
Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- dotované stravování v areálu společnosti
- výkonové bonusy
- další benefity
- rekondiční pobyty
- výhodný telefonní tarif
V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: http://prace.unex.cz/cs/volne-pozice/olomouc/kovar-provoz-olomouc.
Volné místo kovář/ka kovacího lisu (provoz olomouc) pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kovář/ka kovacího lisu (provoz Olomouc)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: UNEX a.s.
Ulice: Řepčínská 35
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zuzana Podivínská
E-mail: zuzana.podivinska@unex.cz
Telefon: +420 724 146 747

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNEX a.s.