PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Svářeč

Svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: sestavování a svařování dílů podle výkresové dokumentace a technologických postupů; výroba tlakových nádob a velkokapacitních nádrží, svařování potrubních systémů; kompletace výrobků, zkoušení, případně balen
Požadavky: SŠ se strojírenským vzděláním nebo praxe ve strojírenství nebo příbuzném oboru; čtení výkresů – rozkreslení úhlů, určení místa sváru;, ,,ZK 141“ nebo MIG/MAG - ,,ZK 131/135“; manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: příspěvek na dopravu; příplatek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování; možnost rozšíření odbornosti v naší svářečské škole, různé certifikáty potřebné pro práci v EU; další sociální výhody dané firemní kulturou; benefity poskytované naší společností
Volné místo svářeč pro lokalitu Pacov.

Požadavky
Zkoušky svařování - TIG (141) nebo MIG/MAG (135)

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Ulice: Nádražní 697
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Kočová
E-mail: Ing. Lenka Kočová
Telefon: +420 565 410 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.