Technik

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Instalace a servis elektronických zařízení průmyslové automatizace v ČR i na Slovensku
- Požadujeme: dokončené SOU/SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením nejlépe na elektro, základní znalosti správy PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, vzdělání elektrotechnického směru (vyhláška č. 50) výhodou, praxe v oboru elektrotechniky výhodou, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, ochota cestovat po ČR a SR, příjemné vystupování
- Nabízíme: perspektivní technicky zaměřenou pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti, telefon a notebook jako firemní standard, odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na výuku cizího jazyka, příjemný pracovní kolektiv
- Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: blstakova@data-daemon.cz
Volné místo technik pro lokalitu Kroměříž.