Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace radiologický asistent/ka

radiologický asistent/ka

Odeslat

Pracovní náplň
oddělení nukleární medicíny.
Požadujeme ukončené zdravotnické vzdělání podle zák.č. 96/2004 Sb. v oboru radiologický asistent.
Volné místo radiologický asistent/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: radiologický asistent/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace
Ulice: Husova 2624
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Robovská
E-mail: Jaroslava Robovská
Telefon: +420 569 472 206

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace