SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 30. 11. 2016, na základě dobrých pracovních výsledků může být pracovní poměr prodloužen; nástup možný ihned, třísměnný provoz (směny 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod. se pravidelně střídají po týdnu, víkendy jsou volné)
- Náplň práce: vyskladňování léků dle objednávek lékáren - manipulace s krabičkami léků, práce podobná nakupování v supermarketu
- Požadujeme: rychlost a přesnost nutností, čistý trestní rejstřík dle Zákona č. 378/2007 Sb. Zákon o léčivech
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky SŠ s maturitou (možnost kariérního postupu) i pro OZP
- V případě zájmu kontaktujte: Meduna Lukáš, tel.: 498 777 025, 730 188 264, e-mail: lukas.meduna@pharmos.cz
Volné místo skladový/-á manipulant/-ka pro lokalitu Hradec Králové.