Vývojář HW/SW

  • Holešov

Pracovní místo ( Vývojář HW/SW ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Profil pracovního místa: Samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů v oblasti HW / SW pro naše výrobkové portfolio jak v oblasti klasického řešení elektroinstalací tak inteligentních prvků elektroinstalace
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika, praxe v oblasti vývoje elektroniky min. 1 rok výhodou, zkušenosti s elektronickými komponenty, vývoj a návrh HW částí – praxe a zkušenosti s vývojem/stavbou HW pro elektroniku (bastlení), znalost uP Atmel, Microchip, Freescale – programovací jazyk C++, assembler výhodou
- Nabízíme: zajímavá práce v prostředí české společnosti s tradicí, účast na vývoji zajímavých technických produktů, příležitost k osobnímu růstu v oblasti moderních technologií, finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků, firemní benefity, nástup možný ihned
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: gahurova@elkoep.cz
Volné místo vývojář hw/sw pro lokalitu Holešov.