PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Provozní zámečník, údržbář

Provozní zámečník, údržbář

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: výuční list se zaměřením na strojírenství,popř. automechanik, mechanik strojů a zařízení, mechanik - opravář zemědělských strojů
Jiné odbornosti: opravy mostových jeřábů, svářečské opravářské práce, preventivní údržba strojů, ŘP skupina
Nabízíme: práci na trvalý pracovní poměr – doba neurčitá;možnost odborného vzdělávání; příspěvek na dopravu; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování;další sociální výhody dané firemní kulturou; benefity poskytované naší společností
Volné místo provozní zámečník, údržbář pro lokalitu Pacov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Provozní zámečník, údržbář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Ulice: Nádražní 697
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Kočová
E-mail: Ing. Lenka Kočová
Telefon: +420 565 410 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.