Renovace Fasád s.r.o.

Zedník - fasádník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Olomouc.
Požadavky: vyučení v oboru je výhodou, ale ne podmínkou, praxe není nutná, fyzická zdatnost. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00 - 15:30. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.
Volné místo zedník - fasádník pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník - fasádník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Renovace Fasád s.r.o.
Ulice: Schweitzerova 498
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Šubrt
E-mail: Pavel Šubrt
Telefon: +420 725 574 882

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Renovace Fasád s.r.o.