PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA SERVISU VOZIDEL

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA SERVISU VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: příjem zakázek, komunikace s klientem, vystavování faktur, předávání vozidel zákazníkovi
- Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru; praxe v oboru výhodou; technická znalost vozidel; výborné komunikační schopnosti; reprezentativní vystupování; ŘP sk. B, C; znalost práce na PC
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti; pravidelná odborná školení a vzdělání; nové a kvalitně vybavené pracovní prostředí; výborné mzdové ohodnocení a motivační odměny; firemní benefity (příspěvek na stravování, slevy na firemní produkty)
- Své životopisy zasílejte na email: personalistika@stratosauto.cz
Volné místo přijímací technik/-čka servisu vozidel pro lokalitu Hradec Králové.