Elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení

  • Karviná

Pracovní místo ( Elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- ustavení, připojování a zkoušky nových strojů a zařízení
- preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení podle plánu
- urychlené odstranění poruch strojů
- návrh, realizace a dokumentace zlepšení strojů, která přispívají k vyšší kvalitě a produktivitě

Požadujeme:
- odborné vzdělání technického směru
- elektrovzdělání minimálně §5 vyhl. 50/78
- čtení technické dokumentace
- zkušenosti s opravami výrobních linek

Výhodou:
- práce v AutoCADu
- alespoň částečná znalost programování PLC
- praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu
- znalost procesu svařování (CO2)

Nabízíme:
- zajímavou práci v rostoucí firmě
- nadprůměrné odměňování
- kariérní růst v závislosti na výsledcích práce
- zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, osobní ohodnocení na základě měřitelných výsledků, systém odměn, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy, kurzy aj, životní pojištění, stáže v zahraničí, firemní akce atd.)
Volné místo elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení pro lokalitu Karviná.