Ing. Diana Nohálová

Realitní makléři

Odeslat

Pracovní náplň
REALITNÍ MAKLÉŘI
Nástup možný ihned nebo dohodou.
POŽADUJEME: uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe v oblasti zprostředkování, prodeje, pronájmu nemovitostí či v oblasti financí výhodou, spolehlivost, obchodní talent s aktivním přístupem k práci, komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním, profesionální vystupování, samostatné myšlení, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: realitní činnost ve svěřeném regionu, prodej a koupě nemovitostí, posuzování a nabírání nových nemovitostí, jednání s klienty, zpracovávní poptávek kompletní vedení celého obchodního případu, obchodování s lesními pozemky, zajištění financování pro klienta
NABÍZÍME: vlastní zaškolení a nadměrné ohodnocení, podporu a zázemí, žádné nadbytečné poplatky, flexibilitu, kvalitní marketing a propagaci nemovitostí, zajímavou práci s klienty, profesní růst, moderní pracovní prostředí a efektivní systém práce, fixní plat + provize z prodeje.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte e-mailem na info@diastylereality.cz nebo telefonicky - Ing. Nohálová tel.: 737 953 295
ov. 21/6
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Realitní makléři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Ing. Diana Nohálová
Ulice: Náměstí 8
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Diana Nohálová
E-mail: info@diastylereality.cz
Telefon: +420 737 953 295

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Diana Nohálová