Realitní makléři

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REALITNÍ MAKLÉŘI
Nástup možný ihned nebo dohodou.
POŽADUJEME: uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe v oblasti zprostředkování, prodeje, pronájmu nemovitostí či v oblasti financí výhodou, spolehlivost, obchodní talent s aktivním přístupem k práci, komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním, profesionální vystupování, samostatné myšlení, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: realitní činnost ve svěřeném regionu, prodej a koupě nemovitostí, posuzování a nabírání nových nemovitostí, jednání s klienty, zpracovávní poptávek kompletní vedení celého obchodního případu, obchodování s lesními pozemky, zajištění financování pro klienta
NABÍZÍME: vlastní zaškolení a nadměrné ohodnocení, podporu a zázemí, žádné nadbytečné poplatky, flexibilitu, kvalitní marketing a propagaci nemovitostí, zajímavou práci s klienty, profesní růst, moderní pracovní prostředí a efektivní systém práce, fixní plat + provize z prodeje.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte e-mailem na info@diastylereality.cz nebo telefonicky - Ing. Nohálová tel.: 737 953 295
ov. 16.8.
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Valašské Meziříčí.