Brusič na CNC brusce na kulato

  • Brno

Pracovní místo ( Brusič na CNC brusce na kulato ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Víte, jak se vyrábí na setiny? My vyrábíme na mikrony! Měříte mikrony? My jejich desetiny!
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho. www.astramotor.cz
Náplň práce:
- Broušení „na kulato“ tvrdokovových polotovarů nástrojů na klasické i CNC brusce
- Měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí standardních měřidel (pasametr,
mikrometr, posuvka)
- Měření a kontrola průměru, házivosti a ovality na jednoúčelových měřidlech (mechanické, laserové)
- Vykazování práce do IS pomocí čárových kódů
- Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- Základní předepsaná údržba stroje
- Práce na posunování limitů schopnosti procesu broušení na kulato (efektivita, kvalita, rozměry atd.)
- Pravidelné školení a workshopy
Co nabízíme:
- Stabilní a zajímavou práci
- Nadstandardní pracovní prostředí
- Špičkové technologie
- Zajištění stravování
- Bonusový motivační program
- Skvělý kolektiv a spousty výzev!
Co požadujeme:
- Některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ocho