Zapisovatel/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Zapisovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lidická 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení: 15.480,- Kč až 23.280,- Kč (doplatek do minimální výše mzdy 17.970,- Kč). Pracovní doba: 07,15 - 16,00 hod. Platové ohodnocení: 6. platová třída (výše platu může být vyšší, bude stanovena dle délky započitatelné praxe). Náplň práce: psaní na diktát v jednací síni, opis textu, samostatná kancelářská práce dle pokynů vrchního referenta. Požadujeme: dobrá znalost psaní na klávesnici (nejméně 200 čistých úhozů za minutu), dobrá znalost gramatiky a práce na PC. Nabízíme: stravenky á 100,-, dovolená 25 dnů, 5 dnů indispoziční volno/rok. Kontakt pro zájemce: telefonicky kdykoliv, e-mailem anebo osobně na adrese Okresního soudu, 3.patro, dveře č. 302
Volné místo zapisovatel/ka pro lokalitu Cheb.