Nástrojař

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Hettich je předním výrobcem a dodavatelem nábytkového kování na světě. Bezmála 23 let je současně jedním z nejstabilnějších a největších zaměstnavatelů ve Žďáře nad Sázavou.Z důvodu dalšího růstu společnosti hledáme nové kolegyně/kolegy na pracovní pozici:

Nástrojař

Pracovní náplň:
- Provádění kontrol, čistění, úpravy, preventivní prohlídky nástrojů, forem a přípravků
- Výroba a opravy nástrojů, forem a přípravků
- Výměny funkčních dílů nástrojů na jiný typ výroby
- Zodpovědnost za správnost složení nástroje dle výkresu
- Zodpovědnost za stav svěřeného pracoviště a dodržení standardů BOZP a 5S

Požadavky:
- Min. SOU obor nástrojař
- Praxe v oboru 2 roky
- Schopnost pracovat ve dvousměnném provozu
- Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
- Pečlivost, přesnost, flexibilita

Zaměstnancům nabízíme především jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování,
bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Aktuálně poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a nově motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění.

Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: 566 692 214 nebo na webu www.hettich.com. Své životopisy zasílejte na adresu: Personal_HCR@de.hettic
Volné místo nástrojař pro lokalitu Žďár nad Sázavou.