Obchodní zástupce

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho příjemného kolektivu přijmeme spolupracovníky na pozici - Obchodní zástupce na předem navolané schůzky.

Hledáme pozitivně naladěné kolegy s chutí do práce.

Co požadujeme ?
- znalost práce na PC
- samostatnost, spolehlivost
- loajalitu

Co je náplní práce ?

- komunikace se stávajícími klienty
- administrativa
- tvorba obchodních nabídek

Co nabízíme ?

-zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu
-služební vůz, tablet, mobilní telefon, technické vybavení do terénu
-motivující finanční ohodnocení
-kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce
-pracoviště v místě bydliště
-příjemný pracovní kolektiv

Svůj životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem zasílejte na: OH.SPOL@SEZNAM.CZ
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Hradec Králové.