HDO plus, s.r.o.

Leštič, brusič

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: obec Zábřeh, ulice Na Nové 1697/25, PSČ 789 01.
Doba určitá, bude upřesněno zaměstnavatelem. Pracovní náplň: ruční leštění nebo broušení zinkových odlitků. Nabízíme: možnost závodního stravování, 25 dnů dovolené. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo leštič, brusič pro lokalitu Zábřeh.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Leštič, brusič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HDO plus, s.r.o.
Ulice: Na Nové 1697
Město: Zábřeh
PSČ: 789 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Horáková
E-mail: Jitka Horáková
Telefon: +420 583 450 490

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HDO plus, s.r.o.