Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kovář - manipulant

Pracovní místo ( Kovář - manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: SOU s výučním listem, obor nerozhoduje, Výhodou: platný paličský průkaz, platný jeřábnický a vazačský průkaz a praxe s obsluhou jeřábu
Popis práce: obsluha kovacího jeřábu s nosností 250 t
Nabízíme:- zázemí tradiční strojírenské firmy
- mzdu 130-155 Kč/hod.
- příspěvek na penzijní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SKLADOVÍ MANIPULANTI SKLADOVÍ MANIPULANTI - Místo výkonu práce: Hořovice. Požadavky: uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B a oprávnění VZV, flexibilitu, kreativnost, pozitivní myšlení, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost. Upřesňující ...
CYMEDICA, spol. s r.o. Hořovice, Inzerováno včera

Pracovníci vnitřní služby Pozice: pracovníci vnitřní služby Co bude Vaší náplní práce? - příprava zásilek do firem a domácností (nakládka/vykládka/třídění a manipulace) - zpracování přijatých zásilek (jejich skenování a zadávání do IS) - pracovat budete ve směnném provozu Co ...
ČESKÁ POŠTA, státní podnik Příbram, Inzerováno před 2 dny

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - Místo výkonu práce: Berounsko. Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky. Volné místo manipulační dělníci pro lokalitu Nižbor.
Iurii Mykhailets Nižbor, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit