Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kovář - topič

Pracovní místo ( Kovář - topič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: SOU s výučním listem, obor nerozhoduje, Výhodou: vyučen v oboru kovář, platný vazačský, jeřábnický a topičský průkaz
Popis práce: obsluha kovářských a žíhacích pecí
Nabízíme:- zázemí tradiční strojírenské firmy
- mzdu 130-155 Kč/hod.
- příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

kovář ohřívač Pracoviště agentury: firma ZBIROVIA, a.s. Náplň práce: zápustkové kování za tepla Požadavky: základní vzdělání, výhodou - praxe ve strojírenství Nábízíme: platové ohodnocení od 22.000,- Kč, úkolovou mzdu Kontakt: pí Kamila Masarovič Charvátová, tel. ...
FairWork CZ s.r.o. Zbiroh, Inzerováno před 5 dny

vychovatel Vychovatel zajišťuje výchovu a vzdělávání u dětí s nařízenou ústavní výchovou.
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace Ústí nad Labem - Střekov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Servisní technik / přijímací technik Servisní technik / přijímací technik - vzdělání středoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup ihned. Mzda 25.000,-- Kč hrubého, firemní oblečení, mobil, stravenky, školení u ...
CB Auto a.s. Český Krumlov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit