Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ

Pracovní místo ( Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme VŠ vzdělání pedagogického směru (dle zákona 563/2004 Sb.).
Nabízíme:
zařazení do 12. stupně platové třídy a práci v přátelském kolektivu.
Volné místo učitel / učitelka pro 1. stupeň zš pro lokalitu Hostouň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistent/ka týmu v developerské společnosti, Praha 1 Láká Vás prostředí developerské společnosti a máte již zkušenosti s administrativou? Nebojíte se využívat anglický jazyk a rádi se učíte novým věcem? Pokud ano, neváhejte zaslat Váš životopis! Co Vás bude na pozici Asisten/ka týmu čekat? * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Učitelé MŠ Místo pracoviště: - Revoluční 14, Hovorčovice Prvotní kontakt: - tel.: 606 316 794 - e-mail: msberuska@email.cz Upřesňující údaje: - středoškolské vzdělání s maturitou - obor předškolní a mimoškolní výchova Zaměstnanecké výhody: - stravenky nebo ...
Mateřská škola Beruška - Ladybird s.r.o. Hovorčovice, Inzerováno před 4 dny

Školní asistent v MŠ Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo kurz asistent pedagoga. Náplň práce: asistent/ asistentka učitelky MŠ, podpora dětí se školní neúspěšností, pomoc při sebeobsluze, doprovod k dětem na akce školy, administrativní úkony - kopírování, ...
Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno Hřebeč, Inzerováno před 4 dny