ČSAD MHD Kladno a.s.

řidič/řidička autobusu

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- ŘP sk. D (lze doplnit u zaměstnavatele - viz níže)
- profesní průkaz
- psychologické vyšetření

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- jízdní výhody pro celou rodinu
- po 2 letech příspěvek na životní pojištění

Mzda je uvedena včetně 20% práce přesčas. Pro zájemce ze vzdálených okresů možnost ubytování při spoluúčasti.

Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením a pro absolventy.

!!! Zájemcům o ŘP sk. D je zaměstnavatel ochoten zařídit a zaplatit jeho získání. Podmínkou je podepsání stabilizační dohody se zaměstnavatelem na dobu 3 let. Bližší informace na níže uvedených kontaktech !!!

V případě zájmu o tuto pracovní pozici kontaktujte pí. Hejcmanovou na tel. čísle 312 825 183 (182) v čase od 7:00 - 15:00 hod nebo pište na e-mail: osobni@csadkladno.cz.
Volné místo řidič/řidička autobusu pro lokalitu Kladno.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič/řidička autobusu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ČSAD MHD Kladno a.s.
Ulice: Železničářů 885
Město: Kladno
PSČ: 272 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hejcmanová
Telefon: +420 312 825 183

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSAD MHD Kladno a.s.