PM Semily s.r.o.

FINANČNÍ KONCIPIENT- POBOČKOVÝ PORADCE

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice zahrnuje následující činnosti:
-komunikace s klienty na pobočce i po telefonu
-řešení požadavku klienta
-příprava finančního plánu pro klienta a jeho realizace
-komunikace s obchodními partnery
-plat až 35.000,- Kč hrubého
-pracoviště Partners market Semily, Tyršova 27, 513 01
-po zapracování nebo na základě pohovoru je možné uplatnění na dalších pracovních pozicích
-zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky:
-minimálně úplné střední vzdělání s maturitou
-dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
-obchodní talent
-dobrá znalost práce na PC
-pracovitost, pracovní nasazení a pozitivní přístup k práci
-samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
-jazykové znalosti výhodou

kontakt: telefonicky, e-mailem
Volné místo finanční koncipient- pobočkový poradce pro lokalitu Semily.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FINANČNÍ KONCIPIENT- POBOČKOVÝ PORADCE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: PM Semily s.r.o.
Ulice: Tyršova 27
Město: Semily
PSČ: 513 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zeman
E-mail: pm.semily.prace@partners.cz
Telefon: +420 608 027 552

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PM Semily s.r.o.