ŘEZNÍCI A UZENÁŘI

Pracovní místo ( ŘEZNÍCI A UZENÁŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě pan Zatloukal, vedoucí provozu, tel.: 736 631 749. Možnost zaučení. Výhodou: vyučení nebo praxe v oboru. Fyzicky náročná práce. PD: Po-Pá 5:00-14:00 hod. Místo výkonu práce: jatka Lešany.
Volné místo řezníci a uzenáři pro lokalitu Lešany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

dělník potravinářské výroby nutný dobrý zdravotní i fyzický stav vhodné pro absolventy, práce také v neděli, prac.doba ranní: 5:30 - 14:00, odpolední 13:30 - 22:00 Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a ...
Kostelecké uzeniny a.s. Planá nad Lužnicí, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA KRŮTÍHO MASA A UZENIN Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru výhodou; zdravotní způsobilost pro práci s potravinami; bezúhonnost; příjemné vystupování, vstřícnost a ochotu k zákazníkovi, samostatnost a zodpovědnost; dvousměnný provoz (ranní a odpolední) Nabízíme: práci ...
PROMINENT CZ s.r.o. Nymburk, Inzerováno před 3 dny

dělník potravinářské výroby Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, obsluha linky Mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvek ...
Kostelecké uzeniny a.s. Planá nad Lužnicí, Inzerováno před 4 dny