KONTROLOR -KA JAKOSTI

  • Opava

Pracovní místo ( KONTROLOR -KA JAKOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* SOU/SŠ ve strojírenském oboru, min. 2 roky praxe v oboru, základní orientace v oblasti norem systému jakosti, výborná orientace v oblasti technických norem a výkresové dokumentace, znalost práce s měřidly, zkušenost s 3D měřícími přístroji a jejich programování, spolehlivost, pracovitost, zručnost, samostatnost, ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu.
Mzda 18 000 Kč, 3-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup možný ihned, KO: Honická Marcela, e-mail: honicka@strojcar.cz, tel.: 774 503 502.
Volné místo kontrolor -ka jakosti pro lokalitu Opava.