SALON FATIMA s.r.o.

Kadeřník/kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru
V případě zájmu se hlásit na tel. č. 777 964 199 pí. Jakešová
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SALON FATIMA s.r.o.
Ulice: Masarykova třída 269
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Jakešová
Telefon: +420 777 964 199

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SALON FATIMA s.r.o.