F/B Manager (provozní hotelu)

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( F/B Manager (provozní hotelu) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: IBS Hotel Vladimír, Masarykova č.p. 3128/36, Ústí nad Labem.
Požadujeme: ÚSO s maturitou (Hotelová škola , škola společného stravování obor číšní, cestovní ruch), víceletá praxe v hotelovém nebo restauračním provozu, zkušenost s vedením týmu min.10 osob, dobrá znalost práce na PC, znalost programu Mefisto a Pohoda výhodou, znalost NJ nebo AJ slovem i písmem, spolehlivost, samostatnatost s dobrými komunikačními schopnostmi, odolnost vůči strsu.
Nabízíme: mzdu 19 000 - 24 000,- Kč., zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.
Pokud do 2 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány
Volné místo f/b manager (provozní hotelu) pro lokalitu Ústí nad Labem.