Lektor anglického jazyka

  • Vyškov

Pracovní místo ( Lektor anglického jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu filologického nebo pedagogického směru z anglického jazyka + 2 roky praxe ve výuce anglického jazyka
-nebo ukončené jiné vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu a nejméně tříletou praxi ve výuce anglického jazyka
-trestní, morální a občanská bezúhonnost
-dobrý zdravotní stav
Zaměstnavatel nabízí:
Příspěvek na stravu v místě pracoviště
25 dnů placené dovolené
4 dny indispozičního volna + za každé dítě do 15 let věku jeden den navíc
mzda od 19360 + osobní příplatek + platový postup na základě uznané praxe
Kontaktní osoba: Vápeník Jiří Mgr., e-mail: jiri.vapenik@unob.cz. V případě zájmu zašlete životopis na uvedenou emailovou adresu.
Volné místo lektor anglického jazyka pro lokalitu Vyškov.