VÝJEZDNÍ TECHNIK (INTERNET)

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VÝJEZDNÍ TECHNIK (INTERNET) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: prodej@ccinternet.cz
Zaslat životopis na e-mail.
Výjezdní technik (Karlovy Vary)
> Nástup možný ihned
> Náplň práce:

> Připojování koncových klientů do sítě internet
> Výstavba a konfigurace metalické, optické a bezdrátové sítě
> Výstavba vysílacích základen a jejich údržba
> Komunikace s úřady, bytovými domy, správci domů

> Požadujeme:

> Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování,
> pečlivost
> Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí
> Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
> Řidičský průkaz skupiny B

> Nabízíme:

> Práci v mladém kolektivu
> Dlouhodobou spolupráci a možnost osobního rozvoje
> Firemní automobil
> Firemní telefon
> Firemní notebook
> Firemní internet
Volné místo výjezdní technik (internet) pro lokalitu Karlovy Vary.