FRISÖR KLIER správní s.r.o. Kadeřníci

Kadeřníci

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 10-15:30 hod.)
Kadeřník/kadeřnice
Pracovní poměr na dobu určitou 6měsíců, následné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Pracovní úvazek 30-40hod týdně.
Základní mzda při plném úvazku 13400,.Kč, + prémie dle pracovního výkonu.
Při zkráceném úvazku je základní mzda 80,50 Kč na hodinu+ prémie dle pracovního výkonu
Zaměstnanecké benefity ihned po nástupu, věrnostní odměny
Přijímáme i. absolventy s výučním listem v oboru kadeřník, také , rekvalifikanty v tomto oboru.
Místo pracoviště: Kadeřnictví CUT&COLOR v NC Olympia Brno U Dálnice 777, 664 42 Brno
Zaměstnanecké výhody: Odborná školení v oboru, věrnostní odměny, zaměstnanecké benefity ihned po nástupu
Místo výkonu práce a kontaktní adresa: Kadeřnictví CUT&COLOR v obchodním centru OLYMPIA Brno U Dálnice 777, 664 42 Brno
Volné místo kadeřníci pro lokalitu Modřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřníci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISÖR KLIER správní s.r.o.
Ulice: U dálnice 777
Město: Modřice
PSČ: 664 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Němcová
E-mail: Michaela Němcová
Telefon: +420 547 217 649

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISöR KLIER správní s.r.o.