Kadeřníci

Pracovní místo ( Kadeřníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 10-15:30 hod.)
Kadeřník/kadeřnice
Pracovní poměr na dobu určitou 6měsíců, následné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Pracovní úvazek 30-40hod týdně.
Základní mzda při plném úvazku 13400,.Kč, + prémie dle pracovního výkonu.
Při ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Senior C++ Software Engineer - Brno Are you a C++ developer with excellent skills, knowledge and experience? Would you like to accept a change and join a new team of software engineers in a well-established international company? Would you be willing to take over the responsibility ...
Talentor Advanced Search, s.r.o. Modřice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Číšník / servírka Horský hotel v Krkonoších přijme číšníka/servírku na hpp. Obsluha hotelových hostů a hostů hojně navštěvované restaurace, která je vyhlášeným turistickým cílem.
HAST spol. s r.o. Modřice, Černý Důl, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Pracovník lisování/ ořezávání plastů Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu v Újezdě u Brna posilu na pozice: obráběč plastů. Požadují zručnost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a příspěvek na ...
ASN HAKR Brno s.r.o. Újezd u Brna, Inzerováno déle jak týden