SAP HR ADMINISTRÁTOR/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( SAP HR ADMINISTRÁTOR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAP HR ADMINISTRÁTOR/-KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: jobs.jicin@contiautomotive.com.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického, popř. ekonomického směru
- spolehlivost, samostatnost, analytické myšlení
- zkušenost se správou a zaváděním SAP HCM
- AJ na komunikativní úrovni
- řidičské oprávnění skupiny B
- velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce

Výhodou:
- programování v ABAP
- znalosti vývoje WebDynper, vývoje SAPUI5 aplikací
- znalost prostředí Lotus Notes, HPSM, Sharepoint
- znalost MS Excell, Word, Powerpoint

Náplň práce:
- implementace, správa a podpora systému SAP HCM (zpracování mezd, docházka, personální administrativa, organizační management, SAP rozhraní a další)
- poskytování podpory SAP HCM v rámci ČR i v zahraničí
- vedení a účast na projektech při zavádění nových funkcionalit a procesů

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvky na penzijní a životní pojištění
- místo vhodné i pro cizince
Volné místo sap hr administrátor/-ka pro lokalitu Jičín.