Řidič MKD - Souprava Frigo

Pracovní místo ( Řidič MKD - Souprava Frigo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Slověnice, Unčovice, Praha, Královehradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj

Nástup - dohodou.
Česká společnost působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta na pozici řidiče mezinárodní kamionové dopravy na soupravu a na frigo.

Co Vám můžeme nabídnout?
- pravidelné přepravy
- motivační finanční ohodnocení + významné odměny + diety
- spoustu zaměstnaneckých výhod
- firemní akce

Co požadujeme?
- řidičský průkaz C + E
- platný profesní průkaz
- digitální kartu řidiče

Nemáte praxi? Nevadí, my Vás rádi zaškolíme!

Zaměstnanecké výhody:
mobilní telefon, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slvu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, školení, firemní akce

Kontakt:
Bašťářová Hajnalka, tel.: 739588154, e-mail: hajnalka.bastarova@corax.cz