SPECIALISTA PRODEJE POJIŠTĚNÍ PO TELEFONU

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA PRODEJE POJIŠTĚNÍ PO TELEFONU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- Komunikace se současnými i potenciálními klienty
- Podpora a součinnost při uzavírání smluv
- Emailová komunikace s klientem
- Další administrativní činnost spojená s chodem pracoviště
Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Příjemný hlasový projev
- Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí
- Týmovou spolupráci
- Aktivní pracovní nasazení, soutěživost
- Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, učenlivost
- Ochotu pracovat ve 2 směnném a víkendovém provozu
- Uživatelská znalost práce na PC
- Odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práci na HPP
- Práci v zajímavém a dynamickém oboru
- Finanční ohodnocení fixní plat 15 000 Kč + provize na základě prodejních výsledků (aktuální průměrná výplata je 25 000-32 000,- Kč)
- Úvodní školení + podpora pro zapracování
Strukturované životopisy zasílejte na adresu: jiri.novy@srovnator.cz
Volné místo specialista prodeje pojištění po telefonu pro lokalitu Liberec.