ÚDRŽBÁŘ

  • Hodíškov

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Podmínkou přijetí uchazeče:
- řidičský průkaz sk. B,T
- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost s opravami strojních zařízení (periodická údržba, kontrola, monitoring, databáze)
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, zručnost
- zastoupení operátorů na lince (zaškolení obsluhy linky zajistíme)
Výhodou:
- předchozí praxe v nadnárodní společnosti
- v oboru vyučen s maturitou
- odborná způsobilost 50/78 Sb. (§6)
- svářečský průkaz
- oprávnění na vysokozdvižný vozík třída W1 a W2
znalost AJ
Pracovni smlouva na 1 rok, v pripade spokojenosti smlouva na dobu neurcitou

NÁSTUP: ihned
NABÍZÍME:
- Stabilní práci v mezinarodni společnosti
- Platové ohodnocení dle ziskanych zkušeností a opravneni
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- Příspěvek na stravování
- Plný pracovní poměr
-Celorocni prace
Volné místo údržbář pro lokalitu Hodíškov.