Lékař/ka pracovně lékařské péče

Pracovní místo ( Lékař/ka pracovně lékařské péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši závodní ordinaci v Humpolci hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

• Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

• Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

• Spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme:

• VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství není podmínkou (možno i lékař v předatestační přípravě)

• Znalost práce s PC na uživatelské úrovni

• Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• Smluvní platové ohodnocení

• Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

• Zajímavou a zodpovědnou práci

• Týden dovolené navíc, stravenky

• Další firemní benefity

Pracoviště: Humpolec

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz nebo volejte na tel.: 604 295 903.