HABEZ s.r.o.

Detektiv v obchodě (v obchodním domě)

Odeslat

Pracovní náplň
životopisy zasílejte na uvedený e-mail,osobní kontakt po telefonické dohodě termínu
Volné místo detektiv v obchodě (v obchodním domě) pro lokalitu Vejprty.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Detektiv v obchodě (v obchodním domě)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: HABEZ s.r.o.
Ulice: Potoční 1298
Město: Vejprty
PSČ: 431 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Beneš
E-mail: Václav Beneš
Telefon: +420 737 288 534

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HABEZ s.r.o.