SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK - nepřetržitý provoz

  • Liberec

Pracovní místo ( SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK - nepřetržitý provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lití hliníkových odlitků:
- Obsluha licího stroje.
- Základní údržba a čištění strojů.
- Kontrola kvality výrobků.
- Zadávání informací do výrobního počítačového systému.
Opracování hliníkových odlitků:
- Rovnání (kontrola na elektronickém zařízení, rovnání odlitku dřevěnou paličkou, zadávání informací do výrobního počítačového systému).
- Broušení (vyjmutí odlitku z výrobní linky, vizuální kontrola, ruční broušení vyznačených ploch v boxech s vodní clonou, uložení do boxu).
- Balení (vyjmutí odlitku z CNC, vizuální kontrola obrobených ploch + odlitku, balení).
- Manipulace a zakládání do CNC (manipulace s odlitky ve výrobní hale, manuální zakládání odlitků do CNC přípravků).
Vzdělání: SOU
Vhodné i pro absolventy.
Praxe ve výrobním provozu výhodou.
Požadavky: základní znalost práce s PC, fyzická zdatnost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost.
Nástupní hrubá mzda 20 500 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení 23 100 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Volné místo slévárenský dělník - nepřetržitý provoz pro lokalitu Liberec.