obchodní zástupce, region - německy mluvící země

  • Rokycany

Pracovní místo ( obchodní zástupce, region - německy mluvící země ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Zeyerova 285, Rokycany 337 01
Náplň práce: Aktivní obchodní činnost v oblasti hutních polotovarů z niklu, mědi a jejich slitin, plnění schválení obchodní strategie v oblasti prodeje, aktivní péče o svěřené zákazníky, sledování a analýza zákazníků a produktů na daném trhu, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, NJ na úrovni obchodního jednání, AJ výhodou, řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič, min. 1 rok praxe v obchodní činnosti, velmi dobré komunikativní a prezentační dovednosti, uživatelská znalost MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook, ochota cestovat, učit se nové věci
Nabízíme: stravenky, 5 dní volna s náhradou mzdy navíc
Kontakt pouze emailem - zasílat životopisy purmova@koro.cz
Volné místo obchodní zástupce, region - německy mluvící země pro lokalitu Rokycany.