Programátor/ka CNC strojů (frézař/ka, soustružník/nice)

  • Ostrov

Pracovní místo ( Programátor/ka CNC strojů (frézař/ka, soustružník/nice) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

tvorba CNC programů pro nové produkty, kontrola a optimalizace stávajících CNC programů, seřizování a obsluha CNC strojů, přesná výroba dílů dle technické dokumentace, samokontrola vyrobených dílů.

Požadavky: Vyučení ve strojním oboru (obráběč kovů, nástrojař). Praxe min. 2 roky na CNC strojích.

Další informace: nástupní plat od 26.000 Kč, pro uchazeče bez praxe je připraven zaškolovací program. Práce ve třísměnném provozu.
Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc), Flexibilní začátek/konec pracovní doby, školení, firemní výuka angličtiny, možnot profesního rozvoje
13. plat vyplácený dle nastavených cílů.
Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění a další.
Stabilní pracovní místo.
Práce v týmu pro přední automobilky.
Volné místo programátor/ka cnc strojů (frézař/ka, soustružník/nice) pro lokalitu Ostrov.