MABA Prefa spol. s r.o.

betonář, železář

Odeslat

Pracovní náplň
betonářské a železářské práce,
pož.: základní znalost orientace ve stavebních plánech,
nástup možný ihned,
příspěvek na životní pojištění, závodní stravování, možnost ubytování, odměny při pracovních a životních výročí, mzda dle výkonu
kontakt tel., e-mailem nebo osobně od 7:00 - 13:30 hod.
Volné místo betonář, železář pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: betonář, železář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MABA Prefa spol. s r.o.
Ulice: Čtvrť J. Hybeše 549
Město: Veselí nad Lužnicí
PSČ: 391 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Soňa Břešťáková
E-mail: sona.brestakova@mabaprefa.cz
Telefon: +420 381 207 016,724 506 363

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MABA Prefa spol. s r.o.