SERVISNÍ TECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vzdělání ÚSO - obor elektro, silnoproud
- platná vyhláška 50, minimálně § 6
- 2 roky praxe v oboru
- znalost elektronických zařízení nutností
- manuální zručnost
- schopnost samostatné práce
- řidičský průkaz B
- praxe v oboru svařovacích zdrojů výhodou
- plný pracovní úvazek
- nástup možný ihned
Popis pracovního místa:
- zabezpečení servisní činnosti, provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků a interně, jejich uvedení do provozu
- zajišťuje mechanické a elektrické opravy zdrojů
- revize, kalibrace. Provádění revizí a kalibrací svařovacích zdrojů převážně u zákazníka
Nabízíme:
- zaměstnání v perspektivní firmě, zaměstnanecké výhody
- nástupní plat: 27.000 - 30.000,-
Životopisy včetně případného kontaktu na podání referencí posílejte na e-mail: jana.wollmannova@artweld.cz
Volné místo servisní technik pro lokalitu Liberec.