stánkový/á prodavačka potravin

Pracovní místo ( stánkový/á prodavačka potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stánkový prodej rychlého občerstvení s inkasem peněz.
Volné místo stánkový/á prodavačka potravin pro lokalitu Uherské Hradiště.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY 30.4/20.3.2019 - řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců. Min. vyučen, v oboru prodavač/obchodník výhodou, praxe v maloobchodní činnosti vítána, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců. Směnnost různá dle rozpisu směn. Po ...
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově Mikulov, Inzerováno včera

Mechanik - prodavač Nástup možný IHNED. Pracovní doba: 08,00 - 12,00 a 13,00 - 17,00hod. Nabízíme: zvláštní prémie Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: cyklosporthranice@email.cz; - telefonicky na čísle 777 270 245 - pan Krejčiřík Volné ...
Ervín Krejčiřík Hranice, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA Pro prodejnu v Nymburce hledáme prodavačku/če. Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, pracovitost a poctivost; Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené; Zájemci se mohou hlásit u p. Urbanové 602 170 923 nebo u p. Krejčové tel. 602 107 921, e-mail: ...
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce Milovice, Inzerováno včera