Kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Polská 1, OIomouc.
Pracovní úvazek od 20ti do 40ti hodin týdně; pracovní poměr - uzavření na dobu určitou 6 měsíců, následně prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; mzda při 40ti hodinovém pracovním úvazku, ve zkušební době 12.100 Kč, následně dle pracovního výkonu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

KADEŘNÍK/CE A11 z:2/1/2018 a:15/1/2018 Pánská kadeřnice - pánský kadeřník. HPP na dobu určitou. Požadujeme vyučení v oboru, praxe výhodou. Pracovní doba PO-PÁ 6,30-18,30 hod. + každá druhá pracovní sobota. Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně viz výše. Volné ...
HYGIE družstvo kadeřníků ve Frýdku-Místku. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

KADEŘNÍK/CE A11 z:3/1/2018 a:15/1/2018 Dámská kadeřnice, dámský kadeřník. HPP na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou). Požadujeme vyučení v oboru, praxe výhodou. Pracovní doba pondělí až pátek 6.30-18-30 hod + každá druhá pracovní sobota. Kontakt ...

KADEŘNÍK/CE A16 z:10/1/2018 Práce na HPP, možnost i zkráceného úvazku. Požadujeme vyučení v oboru kadeřnice, nebo kadeřnický kurz, komunikativnost. Nabízíme výkonnostní prémie. Kontakt e-mailem viz výše. Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Frýdek-Místek.
Kamil Pompa Frýdek-Místek, Inzerováno před 5 dny