Kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Polská 1, OIomouc.
Pracovní úvazek od 20ti do 40ti hodin týdně; pracovní poměr - uzavření na dobu určitou 6 měsíců, následně prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; mzda při 40ti hodinovém pracovním úvazku, ve zkušební době 12.100 Kč, následně dle pracovního výkonu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

KADEŘNÍK-CE - HOLIČ-KA A11 19/5/2017 nástup 1.6.2017; vyučený, třísměnný provoz - střídání v rámci 7-14, 11-19, 14-21 hod. Adresu pracoviště nenavštěvovat. Kontakt - výhradně telefonicky, e-mailem. Volné místo kadeřník-ce - holič-ka pro lokalitu Frýdek-Místek.
Business Brothers s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

Kadeřník/ce Náplň práce: práce s klienty; provádění kadeřnických úkonů; Požadavky. základní znalost AJ Nabízíme: prémie, zaměstnanecké benefity Zájemci se mohou hlásit - u paní Venduly Vítkové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ...
Top visage CZ s.r.o. Hranice, Inzerováno před 5 dny

Kadeřník/ce dámský/á - pánský/á Místo výkonu práce: Provaznická 90, Ostrava - Hrabůvka V případě zájmu volejte na tel. Praxe v oboru nutná. Ranní a odpolední směny. PP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Volné místo kadeřník/ce dámský/á - pánský/á pro lokalitu Ostrava.
Pavel Steinbauer Ostrava, Inzerováno před 6 dny