Jesenická nemocnice a.s.

Lékař - chirurg, anesteziolog, internista, gynekolog, dětský lékař

Odeslat

Pracovní náplň
CZ-ISCO: 22129 Ostatní lékaři specialisté

AKTUALIZACE 7.1.2019 !!!
Požadavky: VŠ fakulta všeobecného lékařství,
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
Pohotovostní služby - mimo jednosměnný provoz - odměňovány mimo mzdové rozpětí

Zaměstnavatel nabízí:
- závodní stravování, 25 dní dovolené +3dny volna, možnost dočasného ubytování
25 dní dovolené, časem příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Zaměstnavatele lze kontaktovat:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: Jana.Zavrelova@jen.agel.cz
- osobně po telefonickém sjednání schůzky s paní Ing. Zavřelovou na tel. čísle 584 458 407
Volné místo lékař - chirurg, anesteziolog, internista, gynekolog, dětský lékař pro lokalitu Jeseník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař - chirurg, anesteziolog, internista, gynekolog, dětský lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jesenická nemocnice a.s.
Ulice: Lipovská 103
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Zavřelová
E-mail: Jana.Zavrelova@jen.agel.cz
Telefon: +420 584 458 407

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jesenická nemocnice a.s.