Detektiv - Čáslav

Pracovní místo ( Detektiv - Čáslav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Čáslav-Nové Město
Kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).