AR AUTO RUBÝ s.r.o.

Autokarosář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Novoveská 2085/9a, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Životopisy zasílat na e-mail: autoruby@autoruby.eu

AR AUTO RUBÝ s.r.o. přijme pracovníka/ci na pozici autokarosář/ka.

Požadujeme:
Požadované vzdělání: SŠ s maturitou / SOU v oboru autokarosář.
Podmínkou: praxe min. 5 let, zkušenost s opravami vozů značek VW, Mercedes - Benz, Audi, BMW, atd.
Vysoký stupeň odbornosti, orientace na kvalitu provedené práce, loajalita.
Řidičský průkaz sk. A,B.

Nástup možný ihned.
Volné místo autokarosář/ka pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autokarosář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AR AUTO RUBÝ s.r.o.
Ulice: Novoveská 2085
Město: Ostrava
PSČ: 709 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Fráňová
E-mail: Iveta Fráňová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AR AUTO RUBÝ s.r.o.